Ana Menü
Beat Sepetim

Blog RSS Yayını

26 Sep Tinnitus ve İşitme Testi
Admin 0 312
Selam herkese!Kulak sağlığı oldukça önemli bir konu. Özellikle de çok uzun süreler bilgisayar başında müzik yapıyorsanız veya çok yüksek seste müzikle..
29 Jun Ableton Live: Drum Rack
Admin 0 285
Selam herkese!Yeni bir seriye başlıyoruz! Adı da; nedir, ne değildir? Bu videoda Ableton Live'daki Drum Rack plug-in'ini etraflıca anlatmaya çalıştık...
09 May LES Nedir?
Admin 0 273
Herkese selam!Bu script’i yazanların her tuttuğu altın olsun demek istiyorum çünkü Live’da işleri basit ve profesyonel tutup, aynı zamanda ultra kolay..
22 Apr İş akışı ve geliştirme yöntemleri
Admin 0 353
Selam herkese!Herkese selam, Beatcord’dan Gökhan Ben,Bilgisayarda iş akışınızı düzenli tutmak veya sınıflandırmak, müzik yaparken kullandığınız fikirl..
01 Mar Önemli Olan ŞEY...
Admin 0 263
Selam herkese!Bugün dışarda güzel bir yağmur var, bu da konuşmak istediğim konu hakkında güzel bir fikir verdi bana. Bahsetmek istediğim şey; nasıl bi..
22 Jan Spotify 750 bin şarkıyı sildi!
Admin 0 858
Selam herkese!Spotify geçtiğimiz günlerde 750 bin şarkıyı sildi. Bu olayın son günlerde oldukça gündemde olan, whatsapp mevzusundan da aşina olduğunuz..
28 Nov AI ile artık mümkün
Admin 0 836
Selam herkese!Yapay zeka ile müzik yapmak son birkaç yıldır global gündemde. Aslında hali hazırda kullandığımız bazı DAW'larda yapay zeka mevcut. Örne..
28 Oct Favori Ücretsiz Müzik Araçları
Admin 1 1007
Selam herkese!Çoğu zaman müzik yapmak hakkında ‘çok pahalı bir mecra’ dense de, aslında müzik yapabilmeniz için bir çok ücretsiz ya da uygun fiyatlı m..
09 Jul Vokal Düzenleme
Admin 1 1285
Tekrar selam,Bu ay sizlere kendi vokalinizi nasıl edit'leyeceğinizin ya da en azından temel bir takım uygulamaları temel düzeyde nasıl yapacağınızın ü..
03 Jun Şarkı söylemek lazım avaz avaz!
Admin 4 591
Selam dostlar,Biliyorsunuz geçtiğimiz ay şarkı yazmak hakkında hem gerekli hem de önemli noktalara değinmiştik. Bu ayki konumuz ise, hip-hop şarkı nas..
13 May Kalem kılıçtan keskindir...
Admin 2 873
Tekrar merhaba,Bu ay sizlere bir teşekkür ile başlamak istiyorum. İlginin daha ilk aydan itibaren bu kadar güzel ve iyi olacağını pek tahmin etmemişti..
01 Apr İşte Başlıyoruz!
Admin 6 522
Herkese selam,Kendimi tanıtayım isterseniz. Ben Gokosoul, prodüktör ve ses tasarımcısıyım. 2000 yılından beri müzik yapıyorum. Ses bankaları, synthesi..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)