Ana Menü
Beat Sepetim

Blog RSS Yayını

21 Oct Yeni başlayanlar için 'müzikte telif'
Admin 0 460
Merhaba dostlar!‘Nedir Ne Değildir?’ serimizin ikinci bölümü uzun zamandır istenen bir videoydu aslında. Her ne kadar başlığında 'yeni başlayanlar içi..
06 May Nota bilmeden müzik yapmak?
Admin 0 391
Merhaba dostlar!Nota bilmeden müzik yapmak tabi ki çok mümkün olmasa da, bu videomuzda Ableton Live'da son derece işinize yarayabilecek, ultra kullanı..
15 Apr Yaratıcı Chopping Yöntemleri
Admin 0 429
Selam dostlar!Bu hafta yeni videonun konusu, chopping. Bu kavramın, biraz daha farklı yaklaşımları hakkında uygulamalı bir içerik ürettik sizlere. Bah..
10 Mar Bassline mikslerken...
Admin 0 454
Selam dostlar!Bass dizileri oluştururken karşılaşılan önemli sorunlardan biri de, her notanın çıkardığı volume level'leridir. İşte bu videomuzda, bu s..
19 Jan Reverb ve Delay Rack'i Üretmek
Admin 0 489
Merhaba millet!Bu ay, müzikte iş akışını geliştirme ve kolaylaştırma adına yeni bir adım atıyoruz. Ableton Live’da gelişmiş nihai reverb ve delay rack..
21 Oct Favori Ücretsiz Müzik Uygulamaları
Admin 0 182
Selam herkese!Geçen sene bu zamanlarda en sık kullanılan yararlı ücretsiz pluginleri konuşmuştuk. Şimdi de bunun iOS ve Android telefon versiyonunu ya..
26 Sep Tinnitus ve İşitme Testi
Admin 0 704
Selam herkese!Kulak sağlığı oldukça önemli bir konu. Özellikle de çok uzun süreler bilgisayar başında müzik yapıyorsanız veya çok yüksek seste müzikle..
29 Jun Ableton Live: Drum Rack
Admin 0 696
Selam herkese!Yeni bir seriye başlıyoruz! Adı da; nedir, ne değildir? Bu videoda Ableton Live'daki Drum Rack plug-in'ini etraflıca anlatmaya çalıştık...
09 May LES Nedir?
Admin 0 658
Herkese selam!Bu script’i yazanların her tuttuğu altın olsun demek istiyorum çünkü Live’da işleri basit ve profesyonel tutup, aynı zamanda ultra kolay..
22 Apr İş akışı ve geliştirme yöntemleri
Admin 0 773
Selam herkese!Herkese selam, Beatcord’dan Gökhan Ben,Bilgisayarda iş akışınızı düzenli tutmak veya sınıflandırmak, müzik yaparken kullandığınız fikirl..
01 Mar Önemli Olan ŞEY...
Admin 0 634
Selam herkese!Bugün dışarda güzel bir yağmur var, bu da konuşmak istediğim konu hakkında güzel bir fikir verdi bana. Bahsetmek istediğim şey; nasıl bi..
22 Jan Spotify 750 bin şarkıyı sildi!
Admin 0 1244
Selam herkese!Spotify geçtiğimiz günlerde 750 bin şarkıyı sildi. Bu olayın son günlerde oldukça gündemde olan, whatsapp mevzusundan da aşina olduğunuz..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)