Ana Menü
Beat Sepetim

Blog RSS Yayını

22 Jan Spotify 750 bin şarkıyı sildi!
Admin 0 456
Selam herkese!Spotify geçtiğimiz günlerde 750 bin şarkıyı sildi. Bu olayın son günlerde oldukça gündemde olan, whatsapp mevzusundan da aşina olduğunuz..
28 Nov AI ile artık mümkün!
Admin 0 414
Selam herkese!Yapay zeka ile müzik yapmak son birkaç yıldır global gündemde. Aslında hali hazırda kullandığımız bazı DAW'larda yapay zeka mevcut. Örne..
28 Oct Favori Ücretsiz Müzik Araçları
Admin 1 559
Selam herkese!Çoğu zaman müzik yapmak hakkında ‘çok pahalı bir mecra’ dense de, aslında müzik yapabilmeniz için bir çok ücretsiz ya da uygun fiyatlı m..
09 Jul Vokal Düzenleme
Admin 1 790
Tekrar selam,Bu ay sizlere kendi vokalinizi nasıl edit'leyeceğinizin ya da en azından temel bir takım uygulamaları temel düzeyde nasıl yapacağınızın ü..
03 Jun O zaman şarkı söylemek lazım avaz avaz...
Admin 4 407
Selam dostlar,Biliyorsunuz geçtiğimiz ay şarkı yazmak hakkında hem gerekli hem de önemli noktalara değinmiştik. Bu ayki konumuz ise, hip-hop şarkı nas..
13 May Kalem kılıçtan keskindir...
Admin 2 546
Tekrar merhaba,Bu ay sizlere bir teşekkür ile başlamak istiyorum. İlginin daha ilk aydan itibaren bu kadar güzel ve iyi olacağını pek tahmin etmemişti..
01 Apr İşte Başlıyoruz!
Admin 6 406
Herkese selam,Kendimi tanıtayım isterseniz. Ben Gokosoul, prodüktör ve ses tasarımcısıyım. 2000 yılından beri müzik yapıyorum. Ses bankaları, synthesi..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)