Herkese selam,

Kendimi tanıtayım isterseniz. Ben Gokosoul, prodüktör ve ses tasarımcısıyım. 2000 yılından beri müzik sektöründe farklı dallarda çalışmaktayım. Ses bankaları, synthesizer'lar için preset'ler üretmek gibi spesifik işlerin yanında, kendi şarkılarımı da üretiyorum, dilerseniz  şu bağlantıdan inceleyebilirsiniz. 

Peki 'Beat Satın Al'?

Aslında fikir şöyle yükseldi; rap'çiler, vokaller, beat maker'lar ya da müzisyenler... kısacası aklımıza gelen tüm sanatçıların böyle bir platform üzerinde toplanıp, amatör ya da profesyonel herkesin kendini geliştirmesi ve müzik yapması diyebilirim.

Yıllardır işin içinde biri olarak şunu belirtmek isterim ki, hayallerinin klişe olduğu düşünülse dahi sakın vazgeçme! Ne de olsa müzik; eş-dost, arkadaş hatta aileniz tarafından (çoğunlukla) onaylanması oldukça güç bir kavram olup, bırakma konusunda sizi teşvik ederler. Çünkü bu işi ister hobi olarak ister profesyonel olarak yapın, sevdikleriniz maddi sorunlarınızı bordrolu bir işle çözmenizi temenni ederler. Halbuki bu mecrayı iş olarak benimsemek (başarılı olabilmenin en önemli kriteri) demoralize olmadan, kendinizi sürekli geliştirmek ve tabi ki 'üretmek, üretmek, üretmek'.

Blog yazılarımın devamında, bahsettiğim şeyler hakkında, kendi tecrübelerimden zamanla buraya bir şeyler yazıyor olacağım. 

Hadi Müzik Yapalım! Duygu ve düşüncelerini, şarkı sözlerini, aklından geçenleri hazırla... bence hayallerini ertelemek için iyi bir sebebin olamaz...

Web sitesine gelince... müzik yapmanız için gereken herşeye sahip. Zamanla tüm içerikler gerek amatör gerek profesyonel olarak müzik yapmak için, ya da youtuber'lara özel stok müzik bulabilecekleri zengin bir arşive sahip olacak. 

Ayrıca YouTube kanalımızın üzerinde de çalışıyoruz. Bu sayede müzik yapmaktan tutun da kayıt almaya kadar aklınıza gelebilecek bir çok konu ve başlık, eğitim videoları ve  çeşitli tavsiyelerle dolu enformatif içerikler sizleri bekliyor olacak, ama bunun için biraz daha zamana ihtiyacımız var. Spotify'da takip edebileceğiniz 'Beat Satın Al Favoriler' isminde bir çalma listesi oluşturduk. Kulağımıza iyi gelen sesleri ve yetenekleri bu listede toplamak istedik. Web sitesinde bulunan çalma listeleri bölümü ise, bizden satın aldığınız beat'lerle oluşturduğunuz şarkılar için ayrırdık. Tabi ki Instagram hesabımızdan da youtube  ile eşzamanlı olarak paylaşım yapacağız. İşte başlıyoruz.

Tekrar görüşmek dileğiyle! :)

Gokosoul